Suplování:   Úterý 25.6.2019 (2lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

6.A

 

TP

TP

TP

TP

         

6.B

 

TP

TP

TP

TP

         

7.A

 

TP

TP

TP

TP

         

7.B

 

TP

TP

TP

TP

         

8.A

 

TP

TP

TP

TP

         

8.B

 

TP

TP

TP

TP

         

9.A

 

TP

TP

TP

TP

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Doušová Barbora

 

-

..

..

-

         

Kabrnová Hana

 

....

Nem

Has

Hav

         

Sovová Zuzana

 

..

..

..

..

         

Šlapáková Blanka

 

Hav

Has

Nem

           

Šobrová Jitka

 

....

..

-

-

         

Vyhnánková Markéta

 

....

..

..

-

         

Zadáková Pavla

 

..

..

....

..

         

Burkovcová Běla

 

..

....

..

..

         

Burkovec Václav

 

..

..

..

....

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Machová Alena

1.hod

odpadá

Cj

6.B

 

Třídnické práce

Hasprová Eva

2.hod

supl. (Šla)

M

4.B

(40)

 
 

3.hod

supl. (Kab)

Pr

2.B

(16)

 
 

4.hod

odpadá

Z

7.A

 

Třídnické práce

Havlíčková Alena

1.hod

supl. (Šla)

M

5.A

(52)

 
 

2.hod

odpadá

Aj

6.B (Aj6a)+

 

Třídnické práce

 

3.hod

odpadá

Aj

9.A (Aj9a)

 

Třídnické práce

 

4.hod

supl. (Kab)

Cj

2.B

(16)

 

Němeček Vladimír

1.hod

odpadá

VkZ

6.A

 

Třídnické práce

 

2.hod

supl. (Kab)

Cj

2.B

(16)

 
 

3.hod

supl. (Šla)

M

5.B

(38)

 

Šlapáková Blanka

4.hod

odpadá

M

6.A

 

Třídnické práce

Vraník Ondřej

4.hod

odpadá

Inf

7.B

 

Třídnické práce

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

2.hod

Cj

 

(16)

supluje

Němeček Vladimír

(Kab)

 

3.hod

Pr

 

(16)

supluje

Hasprová Eva

(Kab)

 

4.hod

Cj

 

(16)

supluje

Havlíčková Alena

(Kab)

4.B

2.hod

M

 

(40)

supluje

Hasprová Eva

(Šla)

5.A

1.hod

M

 

(52)

supluje

Havlíčková Alena

(Šla)

5.B

3.hod

M

 

(38)

supluje

Němeček Vladimír

(Šla)

Pedagogický dohled u třídy:

6.A, 1.- 4. hod - Vyhnánková Markéta

6.B, 1.- 4. hod - Burkovec Václav

7.A, 1.- 4. hod - Burkovcová Běla

7.B, 1.- 4. hod - Zadáková Pavla

8.B, 1.- 4. hod - Doušová Barbora

9.A, 1.- 4. hod - Šobrová Jitka

 

 

Suplování:   Středa 26.6.2019 (2lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

5.A

   

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

     

5.B

   

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

 

6.A

 

TP

SpD

SpD

SpD

SpD

       

6.B

 

TP

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

 

7.A

 

TP

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

 

7.B

 

TP

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

 

8.A

 

TP

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

 

8.B

 

TP

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

 

9.A

 

TP

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

SpD

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Doušová Barbora

 

..

-

..

..

....

-

..

..

 

Hroudová Jitka

   

..

..

..

..

-

..

..

 

Kracíková Jana

   

....

..

..

..

-

     

Šobrová Jitka

 

..

..

..

..

..

-

-

-

 

Vyhnánková Markéta

 

Saz

....

..

Cyr

..

-

..

..

 

Zadáková Pavla

 

..

..

-

..

..

-

-

-

 

Burkovcová Běla

 

-

..

..

..

..

-

-

-

 

Burkovec Václav

 

..

..

....

..

..

..

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Machová Alena

1.hod

odpadá

Cj

6.B

 

Třídnické práce

Benešová Lucie

1.hod

odpadá

D

8.B

 

Třídnické práce

 

2.hod

odpadá

D

6.B

 

sportovní den

 

3.hod

odpadá

Aj

7.A (Aj7b)+

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

Aj

5.B (Aj5a)+

 

sportovní den

 

7.hod

odpadá

Z

6.B

 

sportovní den

Havlíčková Alena

2.hod

odpadá

Aj

8.A (Aj8b)+

 

sportovní den

 

3.hod

odpadá

Aj

7.A (Aj7c)+

 

sportovní den

Jará Květoslava

4.hod

odpadá

Hv

5.B

 

sportovní den

 

6.hod

odpadá

Hv

5.A

 

sportovní den

Kracíková Jana

7.hod

odpadá

Vv

7.B

 

sportovní den

 

8.hod

odpadá

Vv

7.B

 

sportovní den

Němeček Vladimír

3.hod

odpadá

Fy

9.A

 

sportovní den

 

7.hod

odpadá

Tv

8.A (T8c)+

 

sportovní den

 

8.hod

odpadá

Tv

8.A (T8c)+

 

sportovní den

Sazmová Miluše

1.hod

spojeno (Sov)

Aj

4.B (Aj4b)+

(28)

 
 

1.hod

supl. (Vyh)

Aj

4.B (Aj4c)+

(28)

 

Sovová Zuzana

1.hod

odpadá

Aj

4.B (Aj4b)+

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

Aj

8.B (Aj8a)+

 

sportovní den

 

3.hod

odpadá

RvOv

6.B

 

sportovní den

 

4.hod

odpadá

RvOv

8.B

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

Aj

5.B (Aj5c)+

 

sportovní den

 

8.hod

odpadá

Hv

6.B

 

sportovní den

Šlapáková Blanka

2.hod

odpadá

M

5.A

 

sportovní den

 

4.hod

odpadá

M

5.A

 

sportovní den

 

5.hod

odpadá

M

6.A

 

sportovní den

Vraník Ondřej

1.hod

odpadá

Inf

7.A

 

Třídnické práce

Cyrany Jana

4.hod

spojeno (Vyh)

Tv

3.B (Aj3c)+

(Tv)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

4.hod

Tv

Aj3c

(Tv)

spojí

Cyrany Jana

(Vyh)

3.B

4.hod

Tv

Aj3c

(Tv)

spojí

Cyrany Jana

(Vyh)

4.A

1.hod

Aj

Aj4b

(28)

spojí

Sazmová Miluše

(Sov)

 

1.hod

Aj

Aj4c

(28)

supluje

Sazmová Miluše

(Vyh)

4.B

1.hod

Aj

Aj4b

(28)

spojí

Sazmová Miluše

(Sov)

 

1.hod

Aj

Aj4c

(28)

supluje

Sazmová Miluše

(Vyh)

Pedagogický dohled u třídy:

5.A, 2.- 6. hod - Kracíková Jana

5.B, 2.- 8. hod - Hroudová Jitka

6.A, 1. hod - Vyhnánková Markéta

6.A, 2.- 5. hod - Vyhnánková Markéta

6.B, 1. hod - Burkovec Václav

6.B, 2.- 8. hod - Burkovec Václav

7.A, 1. hod - Burkovcová Běla

7.A, 2.- 8. hod - Burkovcová Běla

7.B, 1. hod - Zadáková Pavla

7.B, 2.- 8. hod - Zadáková Pavla

8.B, 2.- 8. hod - Doušová Barbora

9.A, 1. hod - Šobrová Jitka

9.A, 2.- 8. hod - Šobrová Jitka

 

Zpracováno v systému Bakaláři